Купіть контактні лінзи до 11:00 і отримаєте їх до кінця дня!

0
Мій кошик

Alcon Ciba Vision - виробник контактних лінз

CIBA VISION - є лідером в області розробок і виробництва оптичної та офтальмологічної продукції була заснована в 1980 році. З 1996 року компанія стала частиною лідера в галузі охорони здоров'я найбільшої корпорації NOVARTIS.

Вже більше 30-ти років копання CIBA VISION розробляє і випускає продукцію для забезпечення чіткого зору. Результатом їх роботи стали силікон-гідрогелеві контактні лінзи високої якості і кислородопроницаемости щоденної заміни DAILIES і AIR Optix продовженого або безперервного носіння протягом 30 днів . CIBA VISION також пропонує напевно найбільший вибір кольорових і відтінків контактних лінз із серії FreshLook. Особливе складне потрійне прокрашивание дає приголомшливий ефект природної глибини кольору.

З безлічі засобів по догляду за контактними лінзами компанії CIBA VISION можна виділити очні краплі SYSTANE BALANCE , який володіє високими захисними властивостями від білкових відкладень і його можна використовувати без механічного очищення, а також розчин AOSept Plus забезпечує високу ефективність дезінфекції та пероксидного очищення.

Сортування:

Американська компанія ALCON була заснована в 1945 році двома фармацевтами - Вільямом Коннері і Робертом Олександром в м Форт-Уорт (штат Техас). За півсторіччя Alcon з маленькою аптеки перетворилася на найбільшу корпорацію і стала одним з лідерів по виробництву фармацевтичної і хірургічно-офтальмологічної продукції. Компанія також є великим світовим виробником контактних лінз і продуктів догляду за лінзами.

На сьогоднішній день Alcon є другим найбільшим підрозділом Novartis, що об'єднує компанії CIBA VISION, Alcon і Novartis Ophthalmics. Компанія проводить дослідження в галузі офтальмології, розробляє нові і постійно вдосконалює вже наявні продукти для розширення лінійки товарів спрямованих на поліпшення якості зору.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору