Купіть контактні лінзи до 11:00 і отримаєте їх до кінця дня!

0
Мій кошик

Bausch & Lomb - виробник контактних лінз

Сортування:

Компанія "Bausch & Lomb" була заснована в 1853 в м Рочестер (США) році двома емігрантами з Німеччини Джоном Джейкобом Бауш і Генрі Ломб. Свою діяльність вони почали з випуску оправ для окулярів, а згодом стали спеціалізуватися на виробництві спеціальної оптики: біноклів, мікроскопів, об'єктивів. У 1969 році Bausch & Lomb перші в світі провели дослідження м'яких контактних лінз. З тих пір, завдяки успішним випробуванням, компанія виробляє і постійно розробляє нові види продукції для контактної корекції зору.

Сьогодні Bausch & Lomb займає провідну позицію в світі на офтальмологічному ринку. Компанія випускає високоякісне хірургічне обладнання, препарати для офтальмології, гідрогелеві і силікон-гідрогелеві контактні лінзи, багатофункціональні розчини для догляду, зволожуючі і змащувальні краплі для лінз, спеціальні таблетки для зняття білкових відкладень на контактних лінзах.

Компанія Bausch & Lomb свою діяльність присвячує захисту і зміцненню безцінного дару зору для мільйонів людей по всьому світу - від моменту народження на кожному життєвому етапі. Місія Bausch & Lomb полягає в простий, але сильної фразі: «Ми допомагаємо Вам бачити краще, а значить і жити краще!».

РозгорнутиЗгорнути
Вгору