Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/linzavision/linzavision.com.ua/frontend/widgets/CatalogFilterWidget/helpers/CatalogFilterSelect.php on line 97
Bescon - LINZAVISION.com.ua інтернет-магазин контактних лінз

Купіть контактні лінзи до 11:00 і отримаєте їх до кінця дня!

0
Мій кошик

Bescon

Bescon - корейська компанія-виробник контактних лінз існує вже протягом півстоліття, починаючи з 1961 року, розвиваючи лише один напрямок - контактні лінзи. За цей час компанія Bescon накопичила знання, технології і довела до досконалості кошти виробництв. Саме тому Bescon пропонує своїм клієнтам тільки високоякісні і сучасні контактні лінзи та засоби догляду.

Завдяки впровадженню ноу-хау Сеульський інститут Bescon розробив і впровадив у виробництво біологічно сумісні контактні лінзи NewGen 45 Premium. В асортимент випускамой продукції компанії також входять і кольорові м'які контактні лінзи високого класу і комфортності. При виготовленні кольорових лінз сім'ї Tutti (ТУТТІ) фарбувальні пігменти впроваджуються в матеріал лінзи ще на ранній стадії полімеризації. Тому зовнішня поверхня лінзи залишається гладкою і комфортною при носінні.

Використовуючи продукцію компанії Bescon, Ви можете бути впевнені в цілковитій безпеці і відмінному зорі в контактних лінзах міжнародного якості.

РозгорнутиЗгорнути

Немає товарів

Вгору