Купіть контактні лінзи до 11:00 і отримаєте їх до кінця дня!

0
Мій кошик

Gelflex

Сортування:

Gelflex - компанія з виробництва контактних лінз була заснована в 1971 році австралійським оптиком Дональдом Езекіль. Головний офіс і виробничі потужності компанії знаходяться в м Перт (Західна Австралія). За понад 35 років передовий науково-дослідний центр компанії впровадив безліч інноваційних технологій, які широко застосовуються при виробництві контактних лінз. Так запатентована технологія формування «Radial Edge» дозволяє виробляти ультратонкі лінзи з заокругленим краєм, забезпечує лінз Gelflex прекрасні оптичні характеристики, високу кислородопроницаемость і підвищений комфорт протягом всього терміну носіння.

Компанією Gelflex виробляються склеральний контактні лінзи, високоякісні біфокальні м'які контактні лінзи і рецептурні торические, а також різні жорсткі газопроникні лінзи, в тому числі педіатричні, які використовуються в ортокератологіі. Крім того, всі лінзи даного виробника надають максимальну ступінь захисту від ультрафіолету.

Діяльність компанії спрямована на те, щоб надавати людям, які користуються м'якими контактними лінзами комфорт і якість високого рівня за доступною ціною. Завдяки великим науковим дослідженням, спрямованим на підвищення якості продукції, що випускається компанія Gelflex заслужено стала одним з лідерів у виробництві засобів контактної корекції. Високий рівень якості підтверджений безліччю сертифікатів ISO.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору