Купіть контактні лінзи до 11:00 і отримаєте їх до кінця дня!

0
Мій кошик

Johnson & Johnson Vision Care

Сортування:

Компанія Johnson & Johnson Vision Care в 70-роки минулого століття викупила фірму Frontier, яка в той час тільки що розробила новий гідрогелевий матеріал Етафілкон для виробництва м'яких контактних лінз. Цю фірму перейменували в компанію VISTAKON. Завдяки впливу засобів, впровадженню високих технологій ця компанія в сотні разів збільшила виробничі потужності. З 1987 року у виробництво були запущені контактні лінзи ACUVUE.

Сьогодні ACUVUE - торгова марка компанії Johnson & Johnson Vision Care є брендом номер один в світі м'яких контактних лінз. Лінійка контактних лінз компанії Johnson & Johnson Vision Care охоплює і задовольняє вельми поширені потреби споживачів в області корекції вад зору. Це лінзи які можна носити два тижні в денному режимі і не знімаючи протягом тижня, що зручно для тих, хто часто перебуває в роз'їздах. Перебуваючи в поїзді або літаку можна не замислюватися про розчини і контейнерах для лінз. У цих лінзах можна спати і не бояться гіпоксії рогівки. Компанія Джонсон і Джонсон також пропонує різноманітний вибір безпечних кольорових контактних лінз. При цьому колір очей змінюється таким чином, що виглядає дуже природно і натурально.

Свого часу високоякісні і комфортні продукція компанії Johnson & Johnson Vision Care справила ажіотаж на ринку оптики. На сьогоднішній день у цій компанії дуже багато гідних конкурентів. Проте люди, які обрали колись продукцію Джонсон і Джонсон, залишаються її шанувальниками і по сей день.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору