Купіть контактні лінзи до 11:00 і отримаєте їх до кінця дня!

0
Мій кошик

Likon

Сортування:

Компанія Likon має більш ніж двадцятирічний досвід у виробництві м'яких і жорстких контактних лінз.

Всі контактні лінзи Лікона виготовляються методом точіння в тангенціальному дизайні, що забезпечує необхідну рухливість лінзи на рогівці і її швидке повернення в центр ока. Це дає стабільність зору і додаткове постачання очей киснем, а також смачиваемость і видалення відкладень з поверхні лінзи.

В асортименті м'яких контактних лінз компанії Likon три види коригуючих контактних лінз: Lileya 40, Olimpia UV і Olimpia h UV.

Річні контактні лінзи Лілея 40 і Олімпія UV дозволяють коригувати низькі ступеня астигматизму. Лінзи Олімпія h UV підходять не тільки для денного, але і для продовженого режиму носіння, так як мають підвищені вологоутримуючими властивостями завдяки матеріалу Hioxifilcon. Лінзи лінійки Olimpia мають фільтр УФ-випромінювання і для зручності маніпулювання виготовляються з легким відтінком блакитного кольору.

Всі коригуючі контактні лінзи від компанії "Лікон" представлені в трьох радіусах, що дозволяє лікарю провести найбільш точний і комфортний підбір.

Крім м'яких контактних лінз компанія виробляє жорсткі газопроникні контактні лінзи (RGP по Киваєва і RGP по Nissell). Жорсткі лінзи мають свої переваги, а деяким людям за медичними показниками підходять тільки жорсткі контактні лінзи.

Також компанія займається виробництвом кольорових відтінків лінз Lileya Color.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору