Купіть контактні лінзи до 11:00 і отримаєте їх до кінця дня!

0
Мій кошик

SOLEKO

Сортування:

На сьогоднішній день бренд, безперечно, займає передові позиції серед європейських виробників контактних лінз, купити які можна за рецептом. Крім усього іншого, Soleko є унікальним підприємством, на якому розробляють і створюють інтраокулярних лінз, які збирають позитивні відгуки.

Підприємство з самого дня його заснування працює в Італії. Головний офіс корпорації розташовується в Римі, маркетингово-логістичний відділ базується в Мілані. Виробництво знаходиться в містечку Понтекорво, який відноситься до провінції Фрозіноне. На фабриці, де пильно стежать за якістю продукції, що випускається і процес роботи автоматизований, задіяні лише 60 осіб.

Бренд Soleko характеризують розвинені торгові відносини і дистрибуція по всьому світу. Компанія експортує половину вироблених товарів в європейські магазини лінз (Бельгію, Німеччину, Швейцарію), а також в розвинені країни Азії, такі як Японія, Республіка Корея. У Росії виняткові продукти компанії Soleko доступні здебільшого в інтернет-магазинах лінз.

У компанії Soleko виробляють такі продукти:

  • SP 40 (жорсткі газопроникні контактні лінзи);
  • Queen Color (м'які кольорові контактні лінзи);
  • Plurisol Yal (засіб для догляду за контактними лінзами з гіалуроновою кислотою);
  • FIL 60 (складні гідрофільні акрилові інтраокулярних лінз).
РозгорнутиЗгорнути
Вгору