При астигматизмі промені світла проходять через око фокусуються не в одній, а в декількох різних точках, тому людина бачить розмите зображення. Щоб це виправити використовують лінзи різної оптичної сили по двох осях, тому вони повинні бути правильно орієнтовані і не зміщуватися під час носіння. Як це відбувається? Давайте детально розберемося!

Сила, яка притягує нас до землі, так само утримує контактні лінзи в оці на місці, але не завжди. А чому?

Це лінза з призматичним баластом. Під впливом сили тяжіння і під тиском повіку при моргання, потовщена зона зміщується вниз і утримує лінзу в правильному положенні. Але варто Вам повернутися, швидко перевести погляд або нахилити голову, наприклад, коли Ви лягаєте на диван дивитися телевізор, сила тяжіння притягує баласт і лінза виявляється в неправильному положенні, а при моргання нижні повіки зачіпають потовщену частину і лінза зміщується. Як результат - розмите зображення.

Що б забезпечити своїм користувачам високу якість Biofinity за допомогою комп'ютерного моделювання досліджували взаємодію лінзи і повік. Це призвело до народження революційної технології - дизайну прискореної стабілізації. На відміну від призматичного баласту, який залежний від сили тяжіння, 4 зони дизайну прискореної стабілізації взаємодіють з повіками при моргання і постійно утримують лінзу в правильному положенні. Крім того, очевидною перевагою лінз Biofinity є тонкі краї лінзи під верхнім і нижнім повіком. Дизайн прискореної стабілізації, який використовується тільки в контактних лінзах Biofinity для астигматизму, забезпечить Вам чіткий і стабільний зір і комфорт у будь-яких ситуаціях. Ви зможете насолоджуватися життям, займатися спортом, грати з дітьми, впевнено водити машину, робити все, що Вам хочеться.