Ніхто не любить обгорати на сонце - це боляче. Але це не все! Невидимі оку ультрафіолетові промені викликають старіння шкіри і можуть привести до ракових захворювань. Саме з цього ми захищаємо шкіру від сонця. А як же Ваші очі? УФ-промені - це компонент сонячного світла. Вони розрізняються по довжині хвилі:

  1. УФ А-промені
  2. УФ У-промені

Це промені, особливо УФ В-промені, шкідливі як для шкіри, так і для очей. Навіть не довгий вплив сонця на очі може викликати фотокератит або опік рогівки і чим довше очі піддаються впливу УФ-променів тим вище ризик розвитку катаракти та інших захворювань очей. Найбільше УФ-промені шкідливі для дітей. Порядку 80% ультрафіолетового впливу людина одержує до 18 років. Тому не варто забувати про захист очей від сонця.

  • Та ладно - скажете Ви.
  • Я ношу сонячні окуляри!

Так, це хороший спосіб захисту, продовжуйте їх носити. Звичайні окуляри теж захистять очі, але УФ-промені все одно проникають до очей, по боках, через не захищені окулярами зони. І якщо у вас поганий зір - носіть сонцезахисні окуляри разом з контактними лінзами Acuvue Oasys with Hydraclear Plus, для більш надійного захисту очей від УФ-променів.

Всі контактні лінзи ACUVUE OASYS мають УФ-фільтри і тому захищають очі від впливу УФ-променів ніж лінзи більшості інших виробників. Тільки контактні лінзи ACUVUE OASYS мають підтвердження офтальмологів про те, що вони дійсно захищають від УФ-променів.

І так, що б захистити очі від УФ-променів, надягайте контактні лінзи ACUVUE OASYS, стильні сонцезахисні окуляри й капелюх. Ви будете відмінно виглядати і збережете здоров'я Ваших очей.